Контакти

Тел.: +38 (044) 590 67 10
Е-mail: pr-dept@nsc-olimpiyskiy.com.ua

Акредитація на матчі
Акредитацію та видачу акредитаційних бейджів на футбольні матчі Національної збірної проводить Федерація футболу України. Про початок процесу акредитації прес-служба Федерації футболу України повідомляє через офіційний сайт: http://www.ffu.org.ua

Акредитацію та видачу акредитаційних бейджів на футбольні матчі ФК «Динамо» проводить прес-служба ФК «Динамо». Про початок процесу акредитації прес-служба ФК «Динамо» повідомляє через офіційний сайту клубу: http://fcdynamo.kiev.ua/

Акредитація дозволяє представнику ЗМІ пересуватися по медіа зонах стадіону, бути присутнім на післяматчевих прес-конференціях, здійснювати фото-і відеозйомку, а також відвідувати відкриті тренування команди «Динамо» та національної збірної.

Робота ЗМІ на НСК «Олімпійський» під час футбольних матчів починається за дві години до гри. На 72 блоці (блок для преси) журналісти займають відповідні місця, які вказані у них на акредитації. Ключ доступу до високошвидкісного Wi-Fi-Інтернету повідомляється безпосередньо в день матчу.

Для роботи під час футбольних матчів фотографам і відеооператорам в обов'язковому порядку необхідно отримати манішки в кімнаті для фотографів.

Наші Партнери