Динамо vs Зоря - 1:2

Сьогодні, 21 травня 2017 року, на головній спортивній і культурній арені країни - НСК «Олімпійський», відбувся поєдинок 30-го туру Ліги Парі-Матч сезону 2016/2017, в якому київське «Динамо» приймало луганську «Зорю».

Після двох важких поразок, київським динамівцям треба було реабілітуватися. У той же час для «Зорі» результат цього поєдинку був дуже важливий з точки зору боротьби за підсумкове третє місце. Так що гра очікувалася цікавою.

Стартові хвилини поєдинку пройшли під контролем команди Сергія Реброва - територіальна перевага киян у плані володіння м'ячем, яке не приводило абсолютно ні до якої небезпеки поблизу володінь голкіпера луганчан. Але через кілька хвилин уже захисник «Зорі» Рафаель Форстер порушив правила поблизу свого штрафного майданчика. Тут до м'яча підійшов динамівець Микола Морозюк. Удар у нього вийшов відмінний, що Олексій Шевченко не зміг його парирувати - м'яч точно поцілив у правий кут воріт - 1:0 вперед вийшли господарі поля.

Після забитого гола гра знову заспокоїлася і деякий час взагалі проходила без небезпечних моментів. А на 36-й хвилині після розіграшу кутового В'ячеслав Чечер з передачі Рафаеля Форстера з близької відстані вразив ціль - 1:1 і з таким результатом команди пішли на перерву.

На початку другого тайму «Зоря» вийшла вперед. На 57-й хвилині після швидкої контратаки і передачі від Івана Петряк швидкий Бонавентуре відірвався від Віди і точно пробив повз Максима Коваля.
Єдиною можливістю Динамо вирвати нічию в домашньому матчі був удар від Рибалки, але з його спробою зумів впоратися візаві голкіпера столичної команди Олексій Шевченко.

Фінальний штурм у виконанні киян ні до чого хорошого так і не привів, як підсумок - домашня поразка від Зорі і 18 очок відставання від Шахтаря за два тури до кінця чемпіонату. Що стосується підопічних Вернидуба, то обігравши Динамо, луганчани ще на крок наблизилися до заповітної третьої позиції, що дає право на потрапляння до групового етапу Ліги Європи на наступний сезон.

Динамо - Зоря 1: 2

Голи: Морозюк, 19 - Чечер, 37, Бонавентуре, 57
Динамо: Коваль - Бурда, Віда, Очігава Софія Альбертівна (Бесєдін, 76) - Морозюк, Буяльський, Шепелев (Рибалка, 64), Антунеш - Циганков (Ярмоленко, 64), Гонсалес - Яремчук

Зоря: Шевченко - Опанасенко, Чечер, Форстер, Гордієнко - Гречишкін, Харатін (Бабенко, 82) - Петряк (Безбородько, 88), Ліпартія (Любенович, 65), Пауліньо - Бонавентуре

Попередження: Очігава Софія Альбертівна - Форстер, Гречишкін, Петряк, Любенович, Бабенко
На 75-й хвилині поєдинку Форстер не зумів реалізувати пенальті (воротар).

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!