ОГЛЯД

Національний спортивний комплекс «Олімпійський» - головна спортивна та культурна арена України.

Державне підприємство «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» (далі – НСК «Олімпійський») належить до сфери управління Міністерства молоді та спорту.

З червня 2018 року НСК «Олімпійський» входить до переліку багатофункціональних арен УЕФА класу Еліт.

З моменту відкриття, після останньої реконструкції, у 2011 році на НСК проведено понад 150 футбольних матчів, включаючи матчі Ліги Європи та Ліги чемпіонів УЄФА. 25 травня 2018 року НСК «Олімпійський» приймав Фінал Ліги Чемпіонів УЕФА – головного європейського клубного змагання. Стадіон отримав високу оцінку щодо організації спортивних заходів. Крім того, тут відбулися успішні концерти найпопулярніших українських і всесвітньо відомих груп та музикантів (Океан Ельзи, Мадонна, Red Hot Chili Peppers, Depesche Mode, Enrique Iglesias та інші), що сприяло становленню статусу НСК в світі, як концертного майданчику, що відповідає всім сучасним стандартам.

          1-01.jpg

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1. Площа

Загальна площа 16,88 га. Площа доріг, пішохідних доріжок та мощення складає 79 326 м2. Загальна довжина зовнішнього периметра - 2 040 м.

2. Чаша стадіону

Дворівнева чаша стадіону має залізобетонну конструкцію. 80 секторів для глядачів розташовані всередині чаші. Нижній ярус нараховує 38-46 рядів (висота ярусу - 9,5 м), верхній ярус - 30 рядів (висота ярусу - 15,2 м). Загальна висота нижнього і верхнього ярусів - 25,21 м.

3. Місткість

Загальна місткість стадіону - 70 050 тис. чоловік (верхній рівень - 32 731 місць, нижній рівень - 37 319 місць), у тому числі:

• 738 місць у VIP боксах;

• 3 546 місць у бізнес-зоні;

• 150 місць для людей з обмеженими фізичними можливостями;

• 1 497 місць для ЗМІ.

Всі місця на стадіоні обладнані сидіннями фірми «Bluecube» і мають ширину 460 мм.

4. Кейтеринг

Кейтеринг забезпечує:

• основну кухню з обладнанням від «Купперсбух». Загальна площа кухні - близько 900 м2;

• 18 місць для громадського харчування, що розташовані на галереях рівня 02;

• 24 стійки для громадського харчування, розташовані на галереях рівня 03.
• Загальна площа головного ресторану становить 590 м2;

• 4 бари в VIP зоні;

• 4 бари в бізнес-зоні;

• шведський стіл в зоні преси;

• Олімпійський зал загальною місткістю 600 місць з 2 барами та «шведським столом».

            2-01.jpg

5. Дах

Для захисту людей від будь-яких кліматичних змін на стадіоні є мембранний дах з кабелем.

6. Табло

Два табло, створені Engel Display, призначені для відображення матеріалів з різних відеоджерел, графічної або текстової інформації під час подій. Загальні розміри табло - 13,6 х 7,6 м.

7. Освітлювальна система

Система освітлення складається з 608 прожекторів. Система працює у 7 режимах, завдяки яким освітлення поля коливається від 1000 до 2400 лк.

8. Площа стадіону

Габаритні розміри поля 105 х 68 м з захисними боковими зонами 2,5 метри і за воротами 5 метрів.

9. Можливості для проведення конференцій

Конференц-зала оснащена системами синхронного перекладу, моторизованими проекційними екранами, великими екранами та аудіосистемою. Площа зали становить 578 м2, висота стелі - 8 м.

Є менші зали, де використовують портативне обладнання:

• Зал «Citius» - 106 м2; • Зал «Альтіус» - 123 м2; • Зал «Fortius» - 115 м2; • зал «Sprint» - 70 м2;

• зал «Олімпійський дворик» - 903 м2 з висотою стель 10 м; • рівень зони відпочинку I - 3 110 м2;

• Інтер'єр зони відпочинку II - 1 120 м2.

10. Підключення до Інтернету

На стадіоні є відкрита мережа Wi-Fi. Мережа бездротового роумінгу призначена для збереження зв'язку для клієнтів при перетині кордонів, що дозволяє забезпечити обслуговування одночасно до 9000 відвідувачів. У разі необхідності існує можливість прямого підключення до інтернет-провайдера.

            3-01.jpg

Місцеположення та транспортна логістика

НСК «Олімпійський» має зручну транспортну інфраструктуру, розташовану недалеко від центру міста:

• 3 станції метро знаходяться в безпосередній близькості від стадіону: «Олімпійська», «Палац спорту», «Площа Льва Толстого»;

• 3 км - відстань від центрального залізничного вокзалу до НСК (тролейбуси № 14, 14к);

• 29 км - відстань від міжнародного аеропорту «Бориспіль» (з аеропорту «Бориспіль» можна дістатися автобусом «SkyBus», маршрут «Аеропорт - залізничний вокзал»);

• 7 км - відстань від міжнародного аеропорту «Жуляни» (маршрутні таксі №302, 368, 805, пересадка на автобус №69 на зупинці «Вулиця Освіти»);

• 4,3 км - відстань від центральної автостанції (тролейбуси №12, маршрутні автобуси № 412, 412к, 539).

Інфраструктура

Локації на території стадіону:

• Зони гостинності площею 36 000 м2, які можуть бути використані для паркування транспортних засобів організатора, у тому числі великогабаритного транспорту;

• Телевізійна зона площею 8 000 м2, яка забезпечує ідеальні умови для розміщення телевізійних фургонів та вагонів-супутників через те, що територія розташована на південній стороні стадіону, де сигнал надходить із світових супутників .

Локації навколо стадіону:
підземний паркінг Троїцької площі - 250 місць, зона для паркування торгово-розважального центру «Гуллівер» - (450 місць для паркування, ​​200 місць - відкрита стоянка).

Біля стадіону (у межах 1,5 км) розвинена готельна інфраструктура:

• 5 *, 1 готель загальною місткістю 287 номерів,

• 4 *, 7 готелів загальною місткістю 976 номерів,

• 3 *, 3 готелі загальною місткістю 643 номерів,

• 1 хостел, який може вмістити 62 людини.

Торгові центри навколо НСК: торгово-розважальний центр «Гулівер», торговий центр «Олімпійський», торгово-розважальний центр «Оушен Плаза».
Біля стадіону можна знайти безліч ресторанів, кафе тощо.

Київ також має зручну систему навігації для гостей, включаючи іноземців, яка була створена відповідно до світових стандартів і була високо оцінена УЄФА та гостями міста.

            5-01.jpg

Можливості для людей з обмеженими можливостями

НСК «Олімпійський» забезпечує всі необхідні умови для комфортного перебування гостей з обмеженими можливостями. Стадіон обладнаний рампами та туалетами для людей на інвалідних візочках. Аудіо-описовий коментар доступний людям з проблемами зору, а також переклад мовою жестів для людей із проблемами слуху під час подій. НСК «Олімпійський» - це соціально орієнтована арена.

VIP гостинність

НСК «Олімпійський» приділяє велику увагу VIP-гостям. У вашому розпорядженні 39 окремих Sky-боксів для комфортного перебування на стадіоні під час різних подій. Є також бокси для почесних гостей. У кожному з боксів є окремий туалет, а також послуги бару та ресторану.

Безпека

НСК «Олімпійський» має високий рівень безпеки (професійний персонал, стадіон обладнаний сучасною системою відеоспостереження та ін.), Тому його часто вибирають як місце зустрічі президентів та інших вищих посадових осіб держави. Стюарти, які працюють на стадіоні під час масових заходів, відвідали спеціальні курси безпеки УЄФА. Стадіон встановив ефективну систему взаємодії з Державною службою безпеки.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій для повного евакуації стадіону потрібно всього 8 хвилин. До 600 офіцерів безпеки стадіону забезпечують безпеку глядачів у дні матчів та дні, коли тут відбуваються масові заходи.

До 1000 стюардів відповідають на запити та надають допомогу гостям на арені в дні матчів чи масових заходів.

Футбольні матчі

НСК «Олімпійський» - найбільша спортивна арена Східної Європи. Це домашній стадіон ФК «Динамо» (Київ) та збірної України з футболу. Стадіон регулярно проводить матчі Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи, кваліфікаційні матчі до чемпіонатів світу та чемпіонатів Европи з футболу. НСК «Олімпійський» був місцем проведення фінальної частини Євро-2012 – фінальний матч відбувся саме тут.


            6-01.jpg

Досвід проведення концертів на арені:

2011 рік – урочиста церемонія відкриття НСК «Олімпійський» та концерт колумбійської поп-зірки Шакіри;

2012 - концерт Red Hot Chili Peppers;

2012 – концерт світової поп-діви Мадонни;

2015 і 2016 - українська група «Океан Ельзи» зібрала більше 75 000 глядачів;

2016 - концерт гурту Muse;

2017 - концерт Depeche Mode;

2017 - концерт Andrea Bocelli.

З моменту відкриття НСК у 2011 році після реконструкції, тут проведено понад 100 футбольних матчів. Стадіон отримав високу оцінку щодо організації спортивних заходів найвищого рівня. Крім того, тут успішно відбулися концерти найпопулярніших українських і всесвітньо відомих виконавців та гуртів: Мадонна, Андреа Бочеллі, Океан Ельзи, Red Hot Chili Peppers, Depesche Mode, Imagine Dragons, що сприяло становленню статусу НСК у світі, як концертного майданчику, що відповідає всім сучасним стандартам.

Офіційним логотипом НСК «Олімпійський» є композиція, що включає графічне зображення мембранного даху та назву стадіону. 

Завантажити логотип НСК «Олімпійський» можна тут.


            1664809сс_original.jpg

Наші Партнери